10 кольорів, які поєднуються з темно-зеленим

Сара Лайон — письменниця-фрілансер та ентузіастка домашнього декору, яка любить ділитися вдалими знахідками про предмети для дому. З 2018 року вона дописує до різноманітних видань про стиль життя, включаючи Apartment Therapy та Architectural Digest.

Опубліковано 15.02.23Трендові відео

Бажаєте додати трохи темно-зеленого кольору у свій дім? Неодмінно додайте цей відтінок у свій простір! «Темно-зелений — це природний і привабливий колір, що нагадує флору і листя», — каже дизайнер Мері Ламбракос з Lambrakos Studio. Ламбракос, яка вважає, що включення зеленого кольору в тему кімнати запрошує красу природи всередину, включила темно-оксамитову зелену секцію і килим в простір, показаний вище.

Хоча темно-зелений, безумовно, приголомшливо виглядає в будь-якій кімнаті, ви, звичайно ж, захочете використати інші кольори, щоб завершити свою дизайнерську схему. Не знаєте, які ще відтінки використовувати? Читайте далі, щоб дізнатися про 10 відтінків, які чудово поєднуються з темно-зеленим.

Темно-зелений і бежевий

Бежевий — це зовсім не нудно! Це чудовий нейтральний відтінок, який чудово поєднується з багатьма похмурими кольорами, в тому числі з темно-зеленим. Таке поєднання кольорів особливо добре виглядає з дерев’яними меблями, як тумбочка з тростини, показана тут.

Темно-зелений і жовтий

Багато людей уникають жовтого кольору, але він може виглядати приголомшливо, якщо правильно поєднати його з іншими відтінками. Тут трохи яскраво-жовтого виділяється на тлі темно-зелених стін, не перевантажуючи спальню.

Темно-зелений і коричневий

«Ми любимо поєднувати зелений з нейтральними кольорами, такими як коричневий і сірий, щоб надати приміщенню земного вигляду», — каже Лінді Геллоуей, яка створила дизайн інтер’єру, показаного вище. «Обидва кольори легко сприймаються очима і викликають відчуття спокою. Зелений також може гарно контрастувати з білим, створюючи яскравий, чистий вигляд».

Темно-зелений і чорний

У цій кімнаті багато темно-зеленого кольору, але чорні та білі подушки допомагають завершити простір і додати йому об’єму. Не бійтеся використовувати чорний колір разом із темно-зеленим, якщо ви зводите його до мінімуму, щоб простір не став занадто схожим на печеру.

Позначки:, , , ,
close