11 хитрощів, як зробити маленьку спальню великою

Мішель Ульман — експерт з домашнього декору та оглядач товарів для дому та саду. Вона пише про домашній декор вже більше 10 років для таких видань, як BobVila.com та Better Homes & Gardens, серед інших.

Лейсі Рамбургер — експерт з психології особистості, що спеціалізується на Зодіаку, Майерс-Бріггс та Еннеаграмі.

Якщо у вас маленька спальня, ви не самотні — це одна з найпоширеніших проблем при оформленні спальні. Вам доводиться робити ремонт, щоб збільшити площу, але, на щастя, існують хитрощі декорування, які допоможуть обдурити око і змусити його побачити вашу спальню більшою, ніж вона є насправді. Ось 11 спалень, які покажуть вам, як зробити вашу кімнату більшою.

Використовуйте вертикальний простір

Коли ви маєте справу з невеликою кімнатою, думайте про вертикаль. Можливо, у вас не так багато площі, але, використовуючи стіни аж до стелі, ви ефективніше використовуєте наявний простір, водночас привертаючи погляд вгору, що робить кімнату більшою. Вбудовані полиці, що тягнуться від підлоги до стелі, — чудовий спосіб додати спальні місця для зберігання, цікавості та візуального простору, але, на жаль, вони не всім підходять. Проста альтернатива — придбати високе узголів’я ліжка і повісити над ним картини або інший декор, щоб зайняти весь простір.

Обирайте меблі на ніжках

Доповніть меблі ніжками, щоб створити повітряну, відкриту атмосферу в спальні. Не кожен предмет повинен бути на ніжках, але постарайтеся, щоб принаймні один з них мав певну висоту, будь то тумбочки, комод або ліжко. Сучасний стиль декору середини століття ідеально підходить для невеликих кімнат, оскільки більшість меблів піднімається на тонких ніжках. Чим більше підлоги і стін буде видно, тим більшою здаватиметься ваша кімната. Зверніть увагу на каркас ліжка в цій кімнаті — ніжки не дуже високі, але додають достатньо висоти, щоб збільшити простір.

Підбирайте оздоблення вікон до стін

У той час як у великих спальнях можна чудово використовувати штори або жалюзі, що контрастують зі стінами, у маленькій спальні краще поєднувати стіни та оздоблення вікон. Це змусить погляд переміщатися по простору, обманюючи його і змушуючи бачити спальню трохи більшою, ніж вона є насправді. Зверніть увагу, як у маленькій білій спальні, показаній тут, панелі додають трохи текстури стінам, але при цьому плавно зливаються з віконним склом. Ось як ви додаєте інтересу, не зменшуючи простір

Використовуйте бра біля ліжка

Замість того, щоб займати місце на тумбочці приліжковими лампами, встановіть бра над узголів’ям ліжка і трохи збоку від нього. Це допоможе привернути погляд вгору, надати кімнаті відкритого, повітряного вигляду і зменшити візуальний безлад навколо ліжка. Регульовані бра ідеально підходять для нічного читання — просто перемістіть світло туди, куди вам потрібно, і поверніть його назад, коли закінчите.

Позначки:, , , , , ,
close