12 ідей для знімної кухонної стільниці

Дейдра Салліван — експерт з дизайну інтер’єру та письменниця, яка спеціалізується на облаштуванні житла та дизайні. Вона почала свою кар’єру помічником редактора в журналі Elle і має більш ніж десятирічний досвід роботи. Дейдра створює контент для таких брендів, як The Spruce та Realtor.com, а також виступає з доповідями на різних конференціях.

Джонатан К. Брюер II — ліцензований генеральний підрядник, що спеціалізується на реконструкції кухонь, ванних кімнат і загальному будівництві з двадцятирічним професійним досвідом.

Факт перевірено

Джессіка Врубель має досвід роботи в якості письменника та редактора, працювала в різних виданнях, газетах та публічних бібліотеках, допомагаючи з довідковою літературою, дослідженнями та спеціальними проектами. Окрім журналістського досвіду, вона вже понад 15 років викладає теми здоров’я та благополуччя як в аудиторії, так і за її межами.

Якщо ви орендуєте житло, це не означає, що ви не можете оновити свою застарілу кухню. Зривати підлогу або фарбувати шафи може бути заборонено договором оренди, але є й інші способи оживити простір. Знімна панель може перетворити основний елемент кухні, не піддаючи ризику ваш заставний депозит.

Порада

Розраховуючи кількість плитки або зворотного розливу для замовлення, додайте додаткові 10 відсотків на пошкоджену плитку або помилки, допущені під час укладання.

Імітація ялинкової гірлянди

Цей ефектний ялинковий фон був створений за допомогою олійного маркера Sharpie. Захоплена майстриня з Classy Clutter обвела шматок плитки з метро (знову і знову), щоб створити повторюваний візерунок плитки.

.

Наклейки на плитку

Надайте старій плитці або нудній глухій стіні свіжого і стильного вигляду за допомогою знімних наклейок на плитку. Варіанти, виготовлені з непористого вінілу, легко протираються. Щоб наклеїти кожну наклейку, просто відклейте і приклейте.

.

Знімна тканинна панель

Якщо ваша кухонна стільниця — це не що інше, як нудний гіпсокартон, ви можете прикрасити її за допомогою оббивної тканини та акрилової плівки. Вирізавши обидва матеріали за розміром між стільницею та шафами, замочіть тканину в суміші з однієї частини декупажного клею та двох частин води, а потім акуратно відіжміть її. Використовуючи шпалерний шпатель для розгладження складок і зморшок, приклейте лицьову сторону вологої тканини до зворотного боку акрилового полотна. Дайте тканині висохнути. Потім прикріпіть ваш новий фон до стіни за допомогою подвійної клейкої стрічки.

.

Задній фон з рекультивованої деревини

Надайте вашій кухні сільський шарм, використовуючи рекультивовану деревину. Перед установкою нанесіть на дошки три шари водостійкого герметика. Коли дошки повністю висохнуть, прикріпіть кожну з них до стіни за допомогою знімної клейкої шпаклівки.

.

Знімна облицювальна плитка

Потрібне знімне покриття, яке може впоратися з бризками їжі? Покрийте шматок фанери за індивідуальним розміром справжньою плиткою, використовуючи мастику для плитки, а потім затірте плитку так, щоб вона була схожа на справжню. Повісьте кахельну дошку над фонтаном, за плитою, раковиною або в будь-якому іншому місці.

Продовжуйте до 6 з 12 нижче.

Унікальні шпалери на задній панелі

Додайте сміливого візерунку до вашої орендованої кухні, створивши унікальний фоновий малюнок з клаптиків вінілових шпалер, які можна наклеїти на стіну.

.

Паперовий фон

Якщо ви вправно володієте ножицями, як ніндзя, ви можете створити будь-яку форму плитки за допомогою контактного паперу. Просто виріжте шматочки, схожі на плитку, а потім наклейте їх на стіну, залишаючи невеликі проміжки між шматочками, щоб імітувати шви для затірки.

.

Штучна плитка підземки

Якщо вам подобається вигляд плитки метро, будьте готові заплатити до $12 за квадратний фут за встановлення справжньої плитки — або ж ви можете підробити її за набагато меншу суму, використовуючи чорно-білу фарбу.

Продовжуйте до 9 з 12 нижче.

Скрапбук для кухонної плитки

Ви можете зімітувати різнокольорову плитку менш ніж за 20 доларів, використовуючи цупкий папір для скрапбукінгу. Приклеюйте кожен аркуш по черзі, використовуючи водостійкий декупажний клей і герметик, наприклад, Mod Podge Outdoor. Коли прийде час знімати ваше творіння, збризніть його водою, щоб полегшити відклеювання.

.

Зробіть шиппап-облицювання

Полюбляєте шиппап? Ця ідея дозволяє вам отримати дешевий вигляд за допомогою тимчасових вінілових дощок для підлоги, що відклеюються. Ви можете залишити їх як є або пофарбувати в будь-який колір. Найбільш автентично виглядають дошки з поверхнею під дерево.

.

Плитка, що відклеюється та наклеюється

Вам подобається скляна мозаїка, але орендодавець не дозволяє вам встановити її в орендованому помешканні. Нічого страшного! Зображення вище було створено за допомогою продукту під назвою Smart Tiles. Хоча вона виглядає як справжня, це вініл, який легко знімається.

Позначки:, , , , ,
close