Аллу Арджун: фільми індійські за участю актора

Досуг

robertss 02.09.2023 Article

Аллу Арджун, фільми за участю якого дивляться глядачі по всьому світу, — популярний і затребуваний індійський актор. Приваблива зовнішність, працьовитість і постійна робота над собою дають змогу артисту бути затребуваним. Його яскраві ролі, що запам’ятовуються, — результат якісної роботи і таланту. Розглянемо докладніше, яких героїв зіграв улюбленець індійських дівчат Аллу Арджун.

Розглянемо докладніше, яких героїв зіграв улюбленець індійських дівчат Аллу Арджун. Ось основні з них:

«Банні» (2005)

Індійський бойовик за участю Аллу Арджуна високо оцінили кінокритики і глядачі. Фільм із бюджетом $ 2,1 млн зібрав $ 4,9 млн.

Банні (Аллу Арджун) — хлопець, який привертає до себе увагу з першої зустрічі. Він допомагає оточуючим і є ангелом-охоронцем для друзів. Його благородству і доброті немає меж. Але який він насправді? Чи такий він бездоганний?

З першого дня в коледжі Банні привертає увагу місцевої принцеси — дочки заможної людини Махалакшмі (Гаурі Мунджал). Дівчина ніколи не спілкувалася і не зустрічалася з хлопцями. Суворий тато й охоронці — єдині чоловіки в її житті.

Кохання дівчини до Банні настільки сильне, що навіть суворий батько погоджується з вибором доньки. Але несподівано хлопець повідомляє батькові нареченої головну умову — він має переказати йому всі свої гроші, інакше весілля не буде. Невже Банні потрібна не дівчина, а її статки?

«Щастя» (2006)

Романтичний фільм приніс Аллі Арджуні величезну кількість шанувальників. Комедійна мелодрама сподобалася глядачам і стала дуже популярною в Індії та в інших країнах.

Головна героїня фільму Мадхуматі (Дженелія Дешмукх) — дочка впливової і багатої людини. На практичному занятті вона випадково знайомиться з хлопцем Банні (Аллу Арджун). Молоді люди не відчувають жодних почуттів одне до одного. Але життєва ситуація складається так, що їм доводиться вступити у фіктивний шлюб. Як уживуться під одним дахом люди, між якими стільки протиріч?

«Справжній герой» (2007)

Картина вважається однією з найяскравіших робіт Аллу Арджуна. Актор представлений у номінації «Найкраща чоловіча роль у фільмі мовою телугу» на Filmfare Awards South.

У житті людини можуть статися дивні речі, які віщують біду або щастя. Такий випадок описує картина «Справжній герой». Сюжет розгортається навколо керівника відділу кримінальних новин ААС, який під час зйомок б’є сина ватажка мафії. Щоб врятувати своє життя Бала Говінд (Аллу Арджун) тікає у віддалений куточок Індії — Куллу.

Знімаючи сюжет про подорожі, Бала знайомиться з дівчиною Вайшалі (Хансіка Мотвані), в яку закохується. Справа йде до весілля, але раптово наречену викрадають. Чим закінчиться ця інтригуюча і заплутана історія?

«Арья 2» (2009)

Індійське кіно режисера і сценариста Сукумара Бандредді отримало на батьківщині статус хіта. Фільм номінований у восьми категоріях головної кінопремії Південної Індії — Filmfare Awards South.

Ар’я (Аллу Арджун) і Аджай (Навдіп) — два друзі з дитячого притулку. Одного разу забезпечена сім’я приходить, щоб усиновити одного з них. Хлопчики кидають жереб, щоб вирішити, хто стане прийомним сином. Арья виграє, але віддає перемогу Аджаю.

Минають роки. Аджай росте багатим і забезпеченим, він відкриває свою компанію. Арья, який так і залишився бідняком, влаштовується до друга на роботу. Хлопці закохуються в дівчину Гіту (Каджал Агарвал) — співробітницю компанії. Хто поступиться в цій боротьбі за кохання? Чи залишиться їхня дружба колишньою?

Глядачі високо оцінили роботу акторів. У рецензіях картина названа справжнім святом для шанувальників таланту Аллу Арджуна.

«Заборонені бажання» (2011)

Індійський бойовик із бюджетом 5,8 млн доларів став одним із найдорожчих фільмів мовою телугу. Аллу Арджун, який грає головну роль, навчався бойового мистецтва роботи з мечем у В’єтнамі.

Бадрінат — священне місто, на горі якого розташований храм, де виховуються мужні воїни. Бадрі (Аллу Арджун) — один із найкращих учнів групи. Він слідує обов’язку і вважає себе захисником індуїстського храму.

У Бадріната з’являється дівчина Алакланда (Таманна Бхатія), яка сміється над релігійністю хлопця. Бадрі хоче повернути атеїстці віру в Бога. Між молодими людьми спалахує вогонь кохання. Щоб стати наступником учителя, Бадрі повинен прийняти обітницю безшлюбності. Що сильніше: кохання до дівчини чи віра? Як зміниться світогляд Алакланди?

Фільм завоював серця шанувальників цікавим сюжетом, трюками та хореографією Аллу Арджуна.

Читайте також: Айла Фішер: найкращі фільм

«Нероба» (201 2)

Цей індійський бойовик після трансляції по всьому світу отримав схвальні відгуки глядачів і нагороду Nandi «За найкращий популярний художній фільм».

Аллу Арджун у картині зіграв неробу Раві, який упевнений, що гроші можна легко заробити, спіймавши удачу за хвіст. Він уміло робить ставки на крикетні матчі. Вкотре хлопець вирушає зірвати великий куш, але його плани руйнуються.

Злочинець Бітту (Сону Суд) також жадає легкого заробітку — йде на пограбування банку. Втративши гроші під час випадкової зустрічі з Раві, він розлючується і не заспокоїться, поки не помститься кривдникові. Чим закінчиться інтригуюча історія? Чи усвідомить Раві важливість важкої роботи або продовжить заробляти гроші легкими шляхами?

Фільм отримав схвальні відгуки критиків, які хвалили гру Аллу Арджуна, його енергійні рухи та дотепні діалоги.

«З двома дівчатами» (2012)

Індійський фільм режисера Пурі Джаганнатха протягом 3-х днів після виходу на екрани зібрав в Індії 3,8 млн доларів і за кордоном 17,1 млн доларів.

Головна героїня картини захоплюється психологією. Вона приїжджає до Іспанії на навчання і селиться в орендовану кімнату. Наводячи лад у житлі, дівчина знаходить щоденник колишньої квартирантки. У ньому описується зворушлива історія кохання незнайомки та її обранця.

Героїня в захваті від прочитаного, але одного разу вона зустрічає героя цього любовного роману. Між молодими людьми спалахують пристрасні почуття. Але дівчина помічає, що в душі хлопця таяться переживання, про які йому складно говорити.

Ролі виконали такі актори:

  • Аллу Арджун;
  • Кетрін Тереза;
  • Амала Пол;
  • Шавар Алі;
  • Рао Рамеш.

Фільм прийнятий позитивно глядачами, робота Аллу Арджуна названа яскравою і гідною.

«Справедлива людина» (2016)

Фільм режисера Бояпаті Шріну став одним із найкасовіших мовою телугу в 2016 році. Головного героя зіграв Аллу Арджун, усі фільми за участю якого дивляться мільйони глядачів.

Сюжет розгортається навколо військового у відставці на ім’я Гана (Аллу Арджун). Повернувшись зі служби, він починає боротьбу зі злочинністю. Йому це вдається завдяки бойовим навичкам. Батько Гани — впливовий чиновник. Йому не подобається заняття сина.

Щоб відволікти Гану від протистояння злочинцям, батько вирішує одружити його з дівчиною Джаною (Рауль Сігх). Але хлопець закоханий у красуню Хансіку (Кетрін Тереза), яка обіймає посаду депутата округу. У цей час Гана стикається з небезпечним бандитом. Тепер йому доводиться захищати не тільки своє життя, а й кохану.

На 64-й церемонії Filmfare Awards South Аллу Арджун номінований у двох категоріях, в одній з яких завоював премію за найкращу чоловічу роль у Південній Індії.

«Ді-Джей» (2017)

Індійський бойовик номінований у 10 категоріях національної кінопремії Індії — National Film Awards, завоював 4 нагороди. Виконавець головної ролі Аллу Арджун переміг у номінації «Найкращий герой року».

Дуввада (Аллу Арджун) — майстерний кулінар. Молодий чоловік є вихідцем зі звичайної родини. Але ніхто не знає, що за образом талановитого кухаря ховається холоднокровний вбивця. Дуввада скоює злочини не заради задоволення чи вигоди, він веде власну війну з криміналом.

«Мій дім — Індія» (2018)

Переглядаючи індійські фільми-новинки, не можна обійти увагою дебютну роботу режисера Ваккантхама Вамсі. Тизер бойовика був випущений 1 січня 2018 року і отримав протягом 29 годин 10 млн переглядів на YouTube.

Головним героєм фільму-новинки індійського кіно є солдат Сурья, у якого серйозні проблеми з управлінням гнівом. Аллу Арджун чудово виконав роль людини, яка миттєво виходить із себе, не здатної впоратися з емоціями. Критики високо оцінили гру Арджуна, назвавши її найсильнішою стороною фільму.

Лютий воїн мріє служити на кордоні. Але через часті конфлікти його хочуть відсторонити від служби. Щоб довести свою адекватність і профпридатність, Сур’я має отримати дозвіл від головного психолога країни. Що робити безстрашному офіцеру?

Усі фільми Аллу Арджуна глядачі сприймають з любов’ю, що дало змогу акторові закріпитися в ролі народного улюбленця і продовжувати радувати шанувальників.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

You may also like

Как правильно использовать пушер

Фільми, від яких не можна відірватися: кіноподорож

Лучшие топ 20 турецких сериалов — по мнению зрителей

Китайські фільми про кохання: добірка найкращих

Книжкові новинки 2023 року, які здатні вразити читачів

Конкурсантки «Міс Казахстан» залучатимуть туристів у свої регіони (фото)

Позначки:, , , , , , ,
close