Серіал “Нащадки сонця”: актори

У 2016 році шанувальники військово-драматичного жанру кіно побачили корейський серіал «Нащадки сонця». Актори своєю майстерністю чудово передали драматизм подій та емоції героїв. Тому телесеріал сподобався глядачам. Цікаві факти з життя акторів багатосерійного фільму ви дізнаєтеся у статті.

Дорама «Нащадки сонця» розповідає про будні військового спецпризначенця та звичайних лікарів. Ці люди щодня піклуються про людство, часто ризикуючи власним життям. Серед повсякденних турбот вони знаходять час для дружби та кохання.

Головні герої серіалу — капітан спецпризначенців Ю Сі Джин і хірург Кан Мо Ен. Між молодими людьми виникають трепетні стосунки та симпатія. Але їхні почуття піддаються випробуванням. І тільки наприкінці на глядачів чекає справедлива і щаслива розв’язка.

Героїв південнокорейського телесеріалу зіграли такі актори:

Сон Чжун Кі

Актор з’явився на світ 19 вересня 1985 року в місті Теджон, розташованому в центрі Південної Кореї. У дитинстві захоплювався ковзанярським спортом, але травма ноги змусила хлопця відмовитися від спортивних занять. Батьки Чжун Кі хотіли, щоб їхній боязкий, несміливий син став більш впевненим у собі. Вони записали хлопчика в гурток акторської майстерності.

Джерело фото: pit.spb.ru

Чжун Кі добре вчився в школі, вступив до престижного університету. Але бажання стати актором спонукало його змінити місце навчання. Юнак став студентом акторської академії.

Першу роль актор отримав у 2008 році. Це був фільм «Крижана квітка». Чжун Кі отримав прекрасний досвід роботи в кіно. Через рік хлопець зіграв роль ковзаняра, яка була йому до душі і принесла перших шанувальників. Далі були нові пропозиції, які допомогли молодому акторові стати справжнім кумиром любителів дорам.

У 2013 році Чжун Кі призвали на службу в армію. Надалі досвід армійського життя став корисним під час зйомок серіалу «Нащадки сонця», де він втілив образ капітана Ю Сі Джина.

Після кількох нетривалих романів актор зустрів справжнє кохання. Це актриса Сон Хе Гьо, з якою він познайомився на зйомках «Нащадків сонця». Закохана пара скріпила стосунки узами шлюбу.

Сон Хе Гьо

Актриса народилася 22 листопада 1981 року. Але через важку хворобу батьки зареєстрували народження дочки тільки після одужання — 26 лютого 1982 року. Мати з батьком розлучилися, коли Сон Хе Ге була маленькою. Дівчинку далі виховувала мама.

Джерело фото: k.sina.com.cn

У шкільні роки актриса захоплювалася фігурним катанням. Секрети кіномистецтва вивчала в коледжі при університеті Седжон. У 1996 році юна Сон Хе Ге стала переможницею конкурсу моделей. Її красу і здібності помітили і затвердили на невелику роль у дорамі «Перше кохання». Наступні пропозиції розвивали акторський талант актриси.

Справжню славу приніс мелодраматичний серіал «Осінь у моєму серці». Багатосерійний фільм посідав перші позиції кінорейтингів. Актриса стала зіркою, її запрошували в найкращі корейські серіали.

Сон Хе Ге вважається однією з найкрасивіших дівчат Кореї. Знімалася в комедійних серіалах, романтичних епопеях. У 2016 році Сон, разом зі своїм партнером Сон Чжун Кі, виграла вищу нагороду від KBS — головного суспільного мовника Південної Кореї. 5 липня 2017 року молоді люди одружилися. На закритій церемонії були присутні тільки родичі та близькі друзі.

У відомій дорамі «Нащадки сонця» вона зіграла головну роль доктора Кан Моен.

Читайте також: Сон Хе Ге: особисте життя

Джин Гу

Актор зіграв роль старшини Со Дейона в багатосерійному фільмі «Нащадки сонця». Дорама мала комерційний успіх в Азії і призвела до зростання популярності Джина.

Джерело фото: hk01.com

Народився актор 20 липня 1980 року. На телебаченні дебютував у 2003 році в серіалі All In. У 2005 році Джин знялася в драмі «Сая, Сая». Його наступні ролі — сильні, іноді примхливі персонажі. Це бандит у «Брудному карнавалі», доктор у фільмі жахів «Епітафія».

У 2008 році Джин отримав нагороду «Найкращий новий актор» від «Золотого кінематографа». Напруженим і успішним став для Джин Гу 2011 рік. Актор зіграв одного з трьох відчайдушних солдатів у фільмі «Битва». У цей же час він дебютував у ролі Натана в корейській версії мюзиклу «Хлопці та ляльки». У 2017 році Джин знявся в бойовику «Одна лінія», де він зіграв легендарного шахрая, який разом зі студентом грабує банк.

Актор одружився у 2014 році. У нього є син і дочка.

Кім Чжі Вон

Актриса народилася 19 жовтня 1992 року. Кінокар’єру почала зі зйомок у рекламі 2008 року. У цей же час отримала роль у фільмі «Місіс Сайгон». Увагу глядачів актриса привернула, знявшись у комедійному серіалі «Високий удар: помста короткошерстих».

Джерело фото: Amino Apps

Популярність Кім Чжі Вон зростала з кожною новою роллю. Вона грала в комедіях, фільмах жахів, дорамах. Ще більшу популярність акторка здобула після виходу підліткової драми «Спадкоємці», де вона зіграла гордовиту спадкоємицю. Рейтинги фільму були дуже високими, Чжі Вон отримала за роль престижну нагороду від SBS Drama Awards.

У 2016 році Кім знялася в дорамі «Нащадки сонця», зігравши військового хірурга Юн Мен Джу. Успіх серіалу приніс Чжі Вон подальше визнання за межами Кореї. Далі послідувало корейське кіно, яке ще більше зміцнило статус провідної актриси.

Кожна серія дорами «Нащадки сонця» захоплює цікавими драматичними подіями. Корейські акторки та актори дуже емоційно і точно передають почуття героїв. Прекрасна історія життя та кохання людей небезпечних професій не залишить байдужим нікого.

Позначки:, , , ,
close