Серіал “Запах полуниці”: актори та ролі

Серіал «Запах полуниці», актори та ролі якого стали цікавими публіці, здобув популярність завдяки своїй легкості та відмінному гумору. Кожна серія стрічки дивиться на одному подиху, адже над проєктом працювала креативна і талановита знімальна група.

Після виходу турецького серіалу «Запах полуниці» багато акторів здобули широку популярність. Для одних це був величезний успіх, а для інших — черговий успіх у роботі.

Мелодраматична історія оповідає про те, як з ненависті народжується кохання. Двоє молодих людей із різних соціальних прошарків вперто не хочуть зустрічатися одне з одним. Але доля зводить їх разом.

Хто зіграв головні та другорядні ролі в серіалі? Ось ці актори:

Демет Оздемір

Співачка й актриса зіграла головну героїню — Асли. За сюжетом дівчина виросла в бідній родині та мріє стати знаменитим кондитером.

Після зустрічі з Бураком Асли запалилася до нього ненавистю. Але минув час, і герої закохалися одне в одного. Чи зможуть вони зберегти стосунки?

Цікаво, що після роботи в серіалі Демет Оздемір і Юсуф Чім (Бурак) почали зустрічатися в реальному житті. Однак їхні стосунки не тривали більше року.

Сама молода акторка професійно займалася танцями, тому має невеликий досвід у кіно. Ось кілька її робіт: «Тримайте слово», «Номер 309», «З ким ти танцюєш?», «Рання пташка».

Юсуф Чим

Юсуф Чим починав свою кар’єру в модельному бізнесі, де досяг значних успіхів. Не бажаючи зупинятися на досягнутому, хлопець записав музичний альбом і зняв кліп. У світ кіно актор потрапив нещодавно. Після низки незначних ролей Юсуф отримав запрошення в серіал «Запах полуниці».

Його герой — син багатих батьків. Бурак насолоджується життям, гуляє і не прагне працювати. Але його споживацьке ставлення до речей змінюється після зустрічі з Асли. Хлопець не тільки закохується в головну героїню, а й готується повністю переглянути свою поведінку.

Красеня Юсуфа Чіма можна побачити в таких проєктах: «Езра», «Багатство», «Буря всередині мене», «Сільська красуня».

Екін Мерт Даймаз

Даймаз родом із Нідерландів. Активний хлопець із дитинства займався баскетболом, але після травми залишив спорт. Незабаром його почали запрошувати на зйомки реклами. Так Екін потрапив у модельний бізнес.

У світі кінематографа Екін Мерт з’явився завдяки ролі у фільмі «Щоденник пам’яті». Однак популярність прийшла до артиста після виходу багатосерійної стрічки «Запах полуниці». Тут він зіграв кузена Бурака — Волкана. У цього працьовитого хлопця була таємно закохана Асли.

Ось де ще знімався Екін Мерт Даймаз: «Життя прекрасне, коли любиш», «Шторм ластівки».

Гьозде Кая

Переможниця конкурсу краси Гьозде Кая в серіалі «Запах полуниці» перевтілилася в Чаглу — багату дівчину з бездоганним стилем. До зустрічі з Асли вона була коханою Бурака.

Гьозде Кая пішла протоптаною стежкою. Її старша сестра — відома в Туреччині актриса. У дитинстві мати дівчаток найняла їм особистого викладача з акторської майстерності. Кар’єра Гьозде починалася зі зйомок у рекламі. Сьогодні в її портфоліо є робота в серіалі «Права на престо Абдулхамід».

Зейнеп Тугче Баят

Актрисі дісталася роль вертихвостки і найкращої подруги Асли — Гонджі. Дівчата разом працювали і звільнилися з кондитерської. Гонджа намагається знайти багатого нареченого і вдало вийти заміж.

Зейнеп Тугче Баят виросла в хорошій родині, де дітям приділяли багато уваги. Одного разу струнку дівчину помітив директор модельного агентства. Так і почалася кар’єра Зейнеп. Актриса також знялася в низці серіалів: «Любить не любить», «Та, що розбиває серця», «Задній ряд».

Махір Гюнширай

Корінний стамбулець не тільки відомий актор, а й визнаний режисер. Гюнширай дотримується головного принципу — ніколи не зніматися у своїх картинах.

У серіалі «Запах полуниці» Махір зіграв батька Бурака. Його персонаж — Ніхат Мазхароглу — вирізняється суворістю і безкомпромісністю. Він наполягає на тому, щоб син взявся за розум і пішов працювати.

Махір Гюнширай був задіяний у сфері кіно ще з п’яти років, оскільки його батько також був актором. Незабаром його батьки наполягли на закінченні школи та вишу, після чого чоловік знову повернувся до роботи над фільмами. Гюнширай знявся в таких картинах: «Вигнання», «Кінець дороги в Чанаккале», «Пані Діла», «Довга історія», «Ворог у дзеркалі».

Лачин Джейлан

Лачин — уродженка Туреччини, але все життя прожила в Німеччині. Спочатку Джейлан активно грала в театрі й лише у 29 років стала серіальною актрисою.

У серіалі «Запах полуниці» жінка виконала роль матері Бурака — Сельди Мазхароглу. Екранна героїня обожнює єдиного сина і підштовхує його до одруження з Чагли.

Лачин Джейлан відома за такими роботами, як «Людська вина», «Дикий мед», «Сторожова вежа», «Пам’ятай мене», «Срібло».

Дивитися «Запах полуниці» сподобається тим, хто любить історії про Попелюшку і Принца. Режисер обрав стандартну любовну лінію, але хороша гра акторів не дасть занудьгувати.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

Позначки:, , , , , ,
close