До чого сниться бабуся: тлумачення за найпопулярнішими сонниками

Езотерика

robertss 18.09.2023 Article

Жінка на Сході користується особливою увагою і повагою, вона втілення сили і мудрості роду. Що означає бачити уві сні бабусю за ісламським сонником? Бабуся тримає за руку онука — до підвищення на посаді. Її посмішка віщує щастя в особистому житті, а сльози попереджають про зраду. Якщо внучка пригощає покійну бабусю десертом, то молодій жінці зраджує коханий.

В ісламському тлумачі сновидінь представлені такі варіанти снів про бабусю:

 • Покійна бабуся обіймає онука — завершення складного періоду в житті.
 • Бабуся розчісує своє волосся — до позитивних новин.

Якщо наснилася хвора бабуся, то чекайте на фінансову допомогу від друзів. Ймовірна також премія або грошовий приз.

Сонник Ванги

У болгарської ясновидиці є кілька тлумачень сну про близьку родичку. До чого сниться бабуся за сонником Ванги? Якщо вона шле прокляття, на сновидця чекає нудна робота. Коли бабуся робить дорогий подарунок, наприклад золотий годинник, чекайте багатства.

Ванга тлумачила сновидіння так:

 • Схудла бабуся — ризик опинитися в складній життєвій ситуації.
 • Її падіння — до марних клопотів.
 • Покійна бабуся сниться внучці — виконайте обіцянку, дану їй за життя.

Якщо сниться, як бабуся йшла попереду і зникла з поля зору, в сім’ї онуків імовірні сварки. Спляча бабуся попереджає про розчарування в партнері.

Сонник Феломени

Бабуся — втілення душевного тепла, мудрості й терпіння. Що означає сон про бабусю за сонником Феломени? Для онуків це знак подолання перешкод. Якщо наснилася чужа бабуся, що йде назустріч, настає обман у грошах.

Сонник Феломени тлумачить сон так:

 • Відчувати присутність бабусі, але не бачити обличчя — буде надана вагома матеріальна підтримка.
 • Поговорити уві сні з померлою бабусею — все задумане здійсниться.

Якщо бабуся виглядає знесиленою і сумною, в житті сновидця трапляться неприємні моменти, які призведуть до апатії. Якщо вона плаче, чекайте сварки в родині.

Сонник Юнони

Бабуся часто сниться напередодні змін у житті. У соннику Юнони такі тлумачення:

 • Розмовляти з бабусею — до спритного виходу зі складної ситуації.
 • Померла бабуся або прабабуся — до важливих подій у родині.

До чого сниться бабуся за сонником Юнони? Вона дає мудру пораду, запам’ятайте її. Якщо уві сні прийшли померлі бабуся і дідусь, готуйтеся до переїзду, іншої роботи, весілля, розлучення, народження дітей.

Сонник Міллера

У популярному соннику важливі деталі сну. Що означає бачити уві сні бабусю за сонником Міллера? Якщо бабуся хворіє, онука раптово звільнять, у нього почнуться фінансові труднощі. Якщо вона одягнена в чорне, то очікуйте хвороб або травм.

За сонником Міллера слід розтлумачити сон ще й так:

 • Бабуся, що помолодшала, сниться онучці — до приємних несподіванок.
 • Розмовляти й обійматися з духом померлої бабусі для онуки — до отримання мудрої поради, змін в особистому житті та ризику помилки.

До чого сниться покійна бабуся? До серйозних життєвих змін, уникнути яких не вдасться. Якщо померла бабуся раптом ожила уві сні, скоро запросять на свято.

Сонник Фрейда

Відомий психоаналітик надавав особливого значення снам про родичів. Є у нього тлумачення сну про бабусю, але вельми незвичайні. За Фрейдом:

 • Сварка з бабусею — до закоханості в тирана.
 • Купати бабусю — до депресії.
 • Знайомити бабусю з новим романтичним партнером — до виграшу в суперечці.

До чого сниться бабуся за сонником Фрейда? Такий сон означає зміни в особистому житті. Якщо онук чи онука душили, били бабусю, на них чекають велике щастя, кохання і гроші.

Сонник Нострадамуса

В інтерпретації відомого провісника сни про літню родичку набувають сприятливого перебігу. Що означає сон про бабусю за сонником Нострадамуса? Спати з нею в одному ліжку — до приємного знайомства. Якщо бабуся сердита і довелося від неї тікати, великий ризик стати жертвою шахраїв.

У Нострадамуса сон пророкує:

 • Бабуся розповідає казки — до ризику для життя сновидця.
 • Бабуся обрізає рожеві кущі — до розлучення внучки.

Якщо уві сні бабуся стала привидом, у онуків здійсниться мрія. Не діліться сном ні з ким, поки це не станеться.

Сонник Лоффа

Багато тлумачень сну про бабусю пов’язані з питаннями роботи і кар’єрного зростання. У соннику Лоффа сновидіння означає:

 • Гостювати у бабусі — до перспектив у роботі.
 • Красти у бабусі гроші — до здійснення задуманого.
 • Підмітати підлогу у бабусі за цукерки — до премії.

Що означає бачити уві сні бабусю за сонником Лоффа? Це сон про кар’єрне зростання, повагу і дружбу в робочому колективі. Якщо сновидець просив уві сні вибачення у померлої бабусі, він знайде вихід зі складної ситуації.

Сонник Цвєткова

Ті, хто особливо любив бабусю за життя, бачать її уві сні напередодні новин у родині та на роботі. До чого сниться бабуся за сонником Цвєткова? Якщо бабуся уві сні лежала і відпочивала, готуйтеся до відпустки. Якщо внучці сниться, що бабуся народжує, на неї чекає щасливе сімейне життя.

Зверніть увагу ще на кілька тлумачень із сонника Цвєткова:

 • Бабуся сміється — до роману з колегою.
 • Бабуся тоне — до набуття впливового покровителя.

Якщо бабуся уві сні страждає, то на сновидця чекають конфлікти вдома і на роботі. Не провокуйте агресивних людей, будьте миролюбними.

Сонник Хассе

Бабуся уві сні часто віщує фінансові успіхи. За сонником міс Хассе, якщо бабуся вдавилася їжею — до грошей, захворіла — переїзд у нове житло, потонула — до відкриття бізнесу.

Що означає бачити уві сні бабусю за сонником Хассе? Бабуся-інвалід сниться до багатства і влади. Сновидець отримає підвищення, премію або змінить роботу так, що його соціальний статус істотно зросте.

Бабуся, жива або покійна, часто сниться напередодні важливих подій у житті. Вона може віщувати як поліпшення добробуту, так і проблеми в сім’ї та зі здоров’ям. Не пропустіть важливе послання. Щоб правильно розтлумачити його, загляньте в популярні сонники.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

Позначки:, , , , , , , ,
close