Місячний календар на березень 2023: фази Місяця, сприятливі та несприятливі дні

Езотерика

robertss 22.09.2023 Article

Перший місяць весни починається зі зростаючого Місяця. Це гарний час для планування, але враховуйте рекомендації місячного календаря, положення Сонця, Венери, Меркурія і Марса. За місячним календарем період Місяця, що зростає, розділений на кілька відрізків:

 • 1-6 березня.
 • 22-28 березня.
 • 30-31 березня.

Ліза Стардаст, астрологиня і тарологиня з Нью-Йорка, рекомендує реалізовувати плани і наміри, використовуючи медитації і реальні кроки до мети. Встигніть із найбільш глобальними завданнями до повного місяця.

Коли повний місяць у березні 2023 року? Він відбудеться у вівторок, 7 березня, на 15-16 місячний день у знаку Діви. Це період загострення інтуїції, саморозвитку і позбавлення від зайвих людей, звичок і ситуацій. Астрологиня Саллі Кіркман відзначає перехід Сатурна в Риби в цей день. Будьте обережні зі словами і вчинками, щоб не образити близьких людей. Напруга знизиться, коли Місяць почне спадати.

Період спадаючого Місяця має кілька відрізків:

 • 8-14 березня.
 • 16-20 березня.

Це чудовий час для підбиття підсумків і коригування планів. Подякуйте всім, хто допомагав у їх досягненні, не забувши про лист подяки Всесвіту до настання молодика.

Коли молодик у березні 2023 року? Він настане 21 березня, у вівторок, у знаку Овна. Починайте нові справи, проєкти і візуалізуйте бажане за допомогою малюнків і записів у щоденнику.

Кілька суттєвих подій березня також пов’язані з фазами Місяця:

 • Третя чверть — середа, 15 березня, Місяць у Козерозі. Влаштуйте генеральне прибирання і позбудьтеся шкідливих звичок.
 • Перша чверть — середа, 29 березня, Місяць перебуває в Раку. Усе, що заважає досягти цілей березня, має бути зруйновано.

Астрологічна ситуація березня надасть такі шанси:

 • Венера перебуває в Овні до 16 березня, що спровокує емоційний підйом, закоханість і пристрасть. У повний місяць 7 березня ймовірні доленосні знайомства і зізнання.
 • З 16 березня Меркурій входить у знак Риби, а разом із ним приходять вигідні угоди. Найкраще реалізувати їх після 21 (молодик) і до 31 березня.
 • Сонце перебуває в Рибах до 20 березня, даруючи емоційний комфорт. Це гарний період для медичного обстеження, догляду за зовнішністю.
 • Марс перебуває у Близнюках до 27 березня, підштовхуючи до рішучіших кроків у кар’єрі. Те, що не зрушувалося з місця взимку, у березні почне розвиватися: нові проєкти, пропозиції про зміну роботи і підвищення службовими сходами відбудуться швидше.

Березень завершиться в п’ятницю, 31 числа. Місяць, що зростає, перейде з Рака до Лева. На 10-11 місячний день підведіть підсумки і видихніть перед новим витком життя.

Вплив місячних фаз у березні 2023 року на сфери життя

Початок нового циклу і сезону відкриває можливості для поліпшення життя. Вдале розташування планет і дні потужного позитивного впливу місячної енергії дадуть змогу зробити прорив у кар’єрі та самореалізації. Які сприятливі дні в березні 2023? Таких днів буде 18: 1-2, 6, 8-9, 12-16, 19-20, 22, 24, 26-28 і 30 березня. Щоб не ризикувати, зверніть увагу на дати, коли рішучі кроки не потрібні. Які несприятливі дні в березні 2023 року? Їх буде всього два — 7 (повний місяць) і 23 число.

Місячні фази і бізнес

У повсякденному професійному житті і в побуті коригуйте діяльність за місячним календарем. У березні зверніть увагу на такі тенденції в гороскопі та місячних циклах:

 • На Місяць, що зростає, з 1 по 6 і з 23 по 31 березня, поки грошова Венера в Овні, необхідно активізувати діяльність.
 • З 8 до 20 березня, поки Місяць убуває, а Сонце в Рибах відволікає від роботи, занурюючи в чуттєві задоволення, нових справ краще не починати. Завершуйте чинні проєкти, роздавайте борги або приділяйте час розвитку творчого хобі.
 • Молодик в Овні 21 березня і два наступні тижні гарні для побудови планів. Намічайте поїздку і зустрічі, вони пройдуть вдало.

У день повного місяця 7 березня оцініть результати зимового сезону і першого тижня весни. Відмовтеся від проєктів і дій, які не приносять результату.

Вплив Місяця на стосунки і стан душі

Весна приносить романтичний настрій: вільні знайдуть пару, а шлюбні стосунки зміцняться. Це буде можливо завдяки впливу Венери в Овні. Потрібно лише обійти потенційно конфліктні для стосунків дні:

 • У повний місяць 7 березня ймовірний надлишок енергії. Займіться спортом разом із коханою людиною, вирушайте на тривалу пішу прогулянку.
 • У молодик 21 березня, а також у дні напередодні і після нього відчувається занепад сил, депресія і дратівливість. Не вступайте в конфлікти.

Венера в Овні збігається з періодом Місяця, що зростає. До 16 березня можете освідчуватися в коханні, заручатися, знайомитися.

Як Місяць у березні вплине на здоров’я і красу

Блогерка, психологиня й авторка книжки «Луноликая» Ольга Валяєва вважає, що енергія Місяця особливо впливає на жінок, які беруть силу від природних джерел енергії (землі, води й місячних циклів). Але й чоловіки до неї схильні. Ось як у березні Місяць вплине на людей:

 • У період молодого Місяця (21 березня) худніть і очищайте організм. Якщо виникнуть проблеми зі сном, регулюйте його за допомогою теплих трав’яних ванн і чаїв.
 • Венера в Овні провокує бажання пофарбувати волосся в яскравий колір. Перетворення плануйте за місячним календарем стрижок.
 • На 11 день після повного місяця (3 і 18 березня), який в індуїстському календарі називають екадаші, дотримуйтеся посту і відвідуйте косметолога.

Дебра Роуз Вілсон, доктор філософії, вважає, що повний Місяць 7 березня вплине на якість сну. У цей день небажані будь-які косметичні процедури. Не перевтомлюйтеся і не переїдайте.

Місячний календар і астрологічні аспекти березня пропонують цікавий сценарій розвитку подій. Щоб уникнути небажаних ризиків і зберегти енергетичний потенціал, необхідно зіставити плани на місяць із місячними циклами і сміливо реалізувати задумане.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

You may also like

Привітання з Днем авіації України 2023 — вірші, проза, листівки

Привітання з Водохрещем 2023

Вірші з днем народження 2023

Привітання з Великоднем 2023 + вірші, листівки з Пасхою

Привітання з 8 березня 2023 для всіх жінок України

Останній дзвоник 2023 — привітання, подяки, листівки

Позначки:, , , , , , , , , , ,
close