Посівний календар 2023 для городника і садівника

Езотерика

robertss 26.09.2023 Article

На городників і садівників чекає багато роботи, щоб отримати гарний урожай. Планувати садово-городні заходи допоможе посівний календар на 2023 рік. Як користуватися порадами, які він пропонує, знають автори книг про органічне землеробство Олена Мазова, Руслан Герасимов, Галина Кизима.

Календар для городника на 2023 рік

Роботи на городі починаються ранньою весною і закінчуються пізньої осені. Підготовка до посадки овочів проводиться ще з зими, а тепличне господарство працює цілий рік.

Вдалий посів культур і гарний урожай городники пов’язують із місячним календарем. Зміна місячних фаз, їхній зв’язок зі знаками гороскопу впливає на енергетику землі та формування погодних умов. Тому так важливо знати терміни посіву, догляду за рослинами, збирання врожаю і підготовки ділянки до наступного сезону. Автор «Посівного календаря садівника-городника на 10 років» Руслан Герасимов пояснює, як народні прикмети впливають на планування городніх робіт.

Які сприятливі дні для посадки овочів у 2023 році? Сприятливі дні для посадки овочів обирайте, з огляду на підказки посівного календаря і погодні умови у своєму регіоні. Авторка книги «Місячні рецепти благополуччя» Олена Мазова радить розпочинати справи під час Місяця, що зростає (два тижні в місяці після повного Місяця Місяць буває зростаючим). Детальну інформацію дасть таблиця сприятливих днів для робіт у городі на 2023 рік.

Якщо дозволяють погодні умови, у сприятливі дні висаджуйте розсаду і насіння овочевих культур відразу у відкриту грядку. У холодні місяці займайтеся посівом різних культур у теплиці або парнику.

Календар садівника на 2023 рік

Заходи в саду не закінчуються цілий рік. Коли рослини переходять у стан зимового сну, садівники займаються захистом саду від гризунів, снігозатримкою, проводять санітарне обрізання, як рекомендує Галина Кизима, авторка книжки «Найкорисніший місячний посівний календар садівника і городника на 2021-2030 рр.». З приходом тепла в саду починається боротьба за врожай фруктів і ягід, плануються роботи з оновлення насаджень і ландшафтного дизайну.

Які особливості посівного календаря садівника у 2023 році? Посівний календар на 2023 рік інформує про сприятливі та несприятливі дні для посіву декоративних культур і догляду за садом. Детальний посівний календар декоративних культур на 2023 рік представлений у таблиці.

Виконуйте садові роботи в 2023 році за графіком, який представлено в таблиці нижче.

Плануючи роботи на присадибній ділянці, враховуйте несприятливі дні для посівних робіт у саду та городі у 2023 році:

Будь-які маніпуляції з живими рослинами заборонені в дні місячного затемнення. У 2023 році це відбудеться 5 травня і 28 жовтня. День до і після затемнення Місяця також вважають несприятливими.

Для тих, хто прагне отримати результат своєї роботи з рослинами в саду та городі, посівний календар на 2023 рік стане настільною книгою. Правильне планування садово-городніх заходів обов’язково принесе плоди.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

You may also like

Привітання з Днем авіації України 2023 — вірші, проза, листівки

Привітання з Водохрещем 2023

Вірші з днем народження 2023

Привітання з Великоднем 2023 + вірші, листівки з Пасхою

Привітання з 8 березня 2023 для всіх жінок України

Останній дзвоник 2023 — привітання, подяки, листівки

Позначки:, , , , , ,
close