Як вибирати роклу для складу

Приміщення складського типу потрібні для злагодженої і продуктивної роботи компанії, яка займається виробництвом або продажем різних товарів. Одним з основних помічників на складі виступає гідравлічна тюхтій, яка дає можливість переміщати об’ємний і важкий вантаж.

Коли необхідна тюхтій як підібрати її знають зовсім не все, а тим більше, що в наш час багато торговельних марок рекомендують придбати обладнання для підйомів вантажу на ресурсі https://vagi-axis.ua/category/vesy-telezhka-gidravlicheskaja/.

Придбати гідравлічну Рухля за дуже хорошою ціною можна в онлайн-магазині MD-Progress. Важливо лише передбачати певні властивості експлуатації такого виробу, і ще знати, на які характеристики звертати власну увагу.

На що звертати власну увагу при підборі візки

Яку Рухля підібрати — цим питанням часто задаються не тільки новачки, але й кваліфіковані підприємці. Адже такі агрегати сьогодні виробляються всілякими заводами-виробниками з європейської країни і Китаю.

Ручні гідравлічні рохля цінують за їх звичайну конструкцію, ергономічність, маневреність, можливість транспортувати навіть великий вантаж на палетах в приміщенні або на вулиці. При цьому не буде потрібно купувати пальне або приєднувати електрику, так як тюхтій обладнана на гідравліки механізмом, що працює від фізичної людської сили.

Підбираючи Рухля, необхідно дивитися на її вид:

  • Типовий. В даному випадку тюхтій складається з вилочного блоку і піднімає пристрої з гідронасосом, держаком і поршнем. Дані пристрої піднімають вантаж на відстань 20 см від підлоги, а опускаються до 85 мм від підлоги (багато моделей — до 35 мм).
  • З вбудованими вагами. Вони дають можливість контролювати відвантажується товар. Багато моделей оснащені функціями підсумовування, обліку кількості упаковок, друку чеків.
  • Для використання в агресивному обстановці. Дуже часто подібні моделі необхідні на виробництві, де є волога, лужна або кислотна середу. Деталі пристрою стійки до аналогічної дії і не покриваються іржею.
  • Для вантажів форми циліндра. Ці прилади дають можливість транспортувати котушки, рулони (папір, картон, фольгу або ткані матеріали).
  • Для роботи на нерівній поверхні. Ці рохля призначаються для бездоріжжя: можуть використовуватися на вулиці, оскільки у них широкі і потужні колеса.
  • З ножиці підйомом. Х-подібний шарнірний механізм дає підняти вантаж на висоту до 80 см від підлоги.
  • клас преміум

Такі рохля є найбільш ефективними. Однак при цьому вони коштують дорожче своїх аналогів. Візки робляться в країнах Європи і країнах Євросоюзу. До цього сегменту належить продукція марок Rocla, BT і ін.

Усереднений клас

Агрегати виробляються в країнах Азії. Їх якість практично ні в чому не поступається виробам еліт-класу, але вони коштують не дуже дорого. Це продукція подібних торгових марок, як Tisel, Otto kurtvach, Lema і ін.

Бюджетний (економ) клас

Дуже часто такі візки виробляються в Китаї. Вони недорогі, оскільки застосовуються не дуже дуже якісні комплектуючі та матеріали. Але все таки недорогі пристрої також справляються з власними функціями. У цьому сегменті цін представлена ​​продукція марок Tor, Smart, Eurolifter, Niuli і ін.

Варто ще сказати що, в онлайн-магазині MD-Progress можна придбати б / у рохля хорошої якості, що знаходяться в справному стані. В основному, це агрегати, які попередній господар практично не застосовував, або ж моделі, які перед повторним продажем пройшли ремонт, і були повністю замінені зношені під час роботи деталі.

Купуючи візок з пробігом, необхідно подивитися на те, щоб добре працював гідравлічний вузол і блок роликів на вилах. Власне ці елементи дають можливість переміщати вантаж повільно і надійно.

Позначки:, , , , , ,
close