Покупка квартири – що варто знати?

Своя квартира-це найбажаніший актив для будь-кого. Коли ми хочемо створити сім’ю або навіть стати незалежними, придбання житлоплощі — це перше, про що ми думаємо. На превеликий жаль, все не легко. Як поетапно виглядає придбання житлоплощі?

Мало у кого є достатньо грошей, щоб відразу дозволити собі такі витрати. Дуже часто нам доводиться брати кредит в банку під іпотеку в банківській структурі. Вам потрібно підібрати підходящу нерухомість-беріть до уваги її розташування, стан обробки, площа. Житлова площа в стані забудовника вимагає від нас додаткових коштів на її обробку і меблювання. Перед тим як зважитися на придбання квартири, добре б піддати аналізу поточну ситуацію на ринку з продажу нерухомості, знайти відповідний момент і самого підрядника. Як придбати квартиру крок за кроком?

Придбання житлоплощі крок за кроком

Придбання житлоплощі крок за кроком — не звичайне заняття. Насправді, це дуже складний проект, в якому потрібно узгоджувати діяльність багатьох установ, наприклад як банк, забудовник або компанії з ремонту та вивезення. У нас є багато варіантів на вибір. Ми можемо знайти бажані чотири стіни як на первинному, так і на вторинному ринку. На питання, яке рішення краще і легше, не існує єдиного і відповідного відповіді.

Купівля нової житлової площі обтяжена ризиком банкрутства забудовника або отримання нерухомості, що не відповідає початковим проектним версіями. Коли ми оплачуємо за квартиру, що знаходиться на стадії розробки, ми зазвичай підписуємо договір на стадії, коли ми можемо побачити тільки дірку в земля. Як ми можемо придбати квартиру, яка відповідає нашим очікуванням, якщо ми навіть не можемо її побачити?

У разі вторинного ринку ми повинні враховувати минулого господаря, який може запросто і легко створити проблеми. Стан нерухомості також не завжди буде висококласним. Особливо старі прибуткові будинки, навіть в тому випадку, якщо вони розміщені в привабливому місці і мають недорогу вартість, можуть вимагати постійного оновлення та ремонту. Як же придбати квартиру, яка не попросить роботи і вкладень фінансів з самого початку? Чи Реально це взагалі? — так реально, для цього потрібно шукати квартиру на порталі https://100realty.ua/uk

Будинок або квартира?

Ще одне питання, яке ми повинні собі поставити: «ми хочемо придбати будинок або квартиру?». Обидві форми нерухомості мають власні мінуси і плюси. Придбання житлоплощі дає нам можливість мати більший вибір розташування і більше економити на утриманні житла. З іншого боку, у нас є сусіди, які не завжди будуть до нас прихильні, маленька площа приміщення і колективна відповідальність за всі несправності і ремонт загальних частин.

При розгляді питання про те, що придбати — будинок або квартиру, варто піддати аналізу всі плюси і мінуси і зосередитися на тому, чого ми в кінцевому рахунку хочемо. Аналізуючи придбання житлової площі крок за кроком, ми, зрозуміло, не будемо обтяжені всіма завданнями, пов’язаними з будівництвом. З іншого боку, ми отримаємо дуже мало рішень з приводу самих інвестицій. Вирішивши побудувати будинок самостійно, ми отримуємо впевненість в тому, що отримаємо ту нерухомість, яку хотіли.

Приймаючи рішення про придбання будинку крок за кроком, потрібно врахувати ситуацію на ринку з продажу нерухомості та ринку фінансів. Підібравши правильний момент, ми можемо заплатити за наші чотири кути набагато менше. Готуючись до придбання житлової площі крок за кроком, ми повинні почати з вибору моменту, коли ставки рефінансування і витрати забудовників будуть не високими.

Цю ситуацію також варто піддати аналізу, перед тим як підбирати, що купувати — будинок або квартиру. У випадку з приватною нерухомістю ми не змушені закінчувати її негайно. Весь будівельний процес може бути розтягнутий на кілька років. Придбання житлоплощі в стані забудовника вимагає від нас у багатьох випадках негайної витрати повної суми, яку ми після повертаємо за допомогою позики.

Коли найкраще купувати квартиру?

Приймаючи рішення про придбання нерухомості, ми не так часто керуємося економічною інформацією, але набагато частіше — нашої поточною ситуацією в житті. Головними причинами для придбання квартири вважаються:

  • швидке народження нового члена сім’ї,
  • одружитися,
  • бажання стати незалежним,
  • переїзд в інше місто для роботи або навчання.

Придбання житлоплощі до весільної церемонії або народження дитини вважається досить хорошим і популярним рішенням — більшість людей вже мріють мати свою нерухомість. Але завжди має сенс подивитися і на інші фактори. Іноді оптимально почекати пару місяців і мати можливість заощадити багато грошей або спростити подальшу адаптацію квартири. Так коли ж найкраще купувати квартиру?

Коли купувати квартиру-чи мають значення пори року?

Важливо, в який місяць року ви купуєте квартиру. Краще звичайно вибрати Ключі ранньою весною, коли на вулиці вже відносно тепло. Завдяки цьому у нас буде багато варіантів для облаштування та оздоблення нерухомості. Це дуже важливо в разі квартир на вторинному ринку, які зажадають багато ремонту та інвестицій.

Тільки уявіть заміну вікон або системи централізованого опалення в січні, коли на вулиці прохолодно. Навіть сам інтер’єрний дизайн також доцільний, коли на вулиці відносно тепло. Фарбування стін, укладання штукатурки або приклеювання плитки також подолає більш гладко, а матеріал просохне швидше. Коли необхідно купувати квартиру, щоб без проблем виконати всі роботи по обробці? Ідеальний час-з березня по травень. Тому, якщо ви запланували зіграти весілля влітку, придбання житлоплощі до весільної церемонії буде чудовим рішенням.

Ситуація на ринку з продажу нерухомості та придбання житлоплощі

Коли найкраще купувати квартиру в зв’язку з ситуацією на ринку з продажу нерухомості? Візьмемо до відома поточні розцінки на житлову нерухомість і їх тенденцію. Зараз зрозуміло, що розцінки на нерухомість ростуть, і немає ніяких ознак того, що це зміниться незабаром.

Під час отримання кредиту в банку під іпотеку подивіться дуже уважно на ставки рефінансування — чим вони нижчі, тим краще. Знижені ставки означають, що ціна кредиту буде не такою високою, а це означає, Ви заплатите менше за власний будинок. Коли купувати квартиру, щоб вона виправдала себе? Зараз Ціна подібних зобов’язань вважається найнижчою за всю історію — тому слід подумати про придбання нерухомості саме зараз.

Яку квартиру придбати: нову або стару?

При розгляді питання про те, яку квартиру придбати-нову або стару, ми повинні враховувати власні потреби, наприклад

  • загальні витрати, які ми можемо понести,
  • скільки часу потрібно буде для переїзду в нову квартиру,
  • функціональність квартири,
  • місцезнаходження майна.

Не має значення, чи буде квартира нової або уживаної — будь-яка з них попросить від нас значного фінансового вкладу. Різниця, однак, полягає в розподілі коштів.Позначки:, , , , , ,
close