Як правильно орендувати спецтехніку?

Чому спеціальну техніку краще наймати «з екіпажем»? В якому випадку простий орендованих «одиниця» оплатить сам власник здає в оренду? І чи можна змусити тимчасового господаря платити за те, що він не застосовував техніку для роботи в дві зміни? В основному, спеціальною технікою називають ТЗ або обладнання, що призначаються для виконання нестандартних завдань. Сюди відносяться, наприклад, автомобільні крани і машини-Бетономішалки, різні види вантажних фургонів, і до того ж машини для перевезення легкових автомобілів, Екскаватори, навантажувачі, контейнеровози, Евакуатори, Трактори. Зрозуміло, компаніям, для яких будівництво або транспортування вантажу не є головними видами діяльності, купувати у власність подібні агрегати сенсу немає. Набагато легше і вигідніше при необхідності взяти спеціальну техніку в оренду.

Вибір фірми, виконавця.

Ось ми повільно перейшли до наступного пункту – вибір виконавця. Перед тим як звернутися у фірму з метою оренди спеціальної техніки необхідно грунтовно ознайомитися з усім ринком послуг у вас в регіоні. Ретельно вивчіть відгуки, якщо компанія надає одночасно кілька її видів, це істотно підніме її у вашому списку. Особливу роль зіграють рекомендації. Якщо хто-небудь з ваших співробітників або знайомих вже скористався послугою даної організації і залишився задоволений це теж зменшить ваш час на пошук.

Детально повивчайте пропоновані ціни на послуги та умови оренди спеціальної техніки. Порівняйте і виберіть ту, яка для вас підійде.

Також при підборі подивіться дуже уважно на стан техніки. Організація, підходить до роботи серйозно, систематично проводить технічний огляд машин і гарантує їх справність. Відповідальність за обладнання лежить на плечах фірми, буде неприємно, якщо вона в ході роботи прийде в несправність. А взяти в оренду спецтехніку можна вигідно на сайті https://technosila.com.ua/ua/

Правила складання договору при оренді

Звичайний договір при укладанні угоди з компанією-орендодавцем включає такі пункти:

Договір майнового найму спеціальної техніки

JCB-240 Розробка котловану

  • предмет договору (робота будівельних і транспортних механізмів для виконання земляних, монтажно-будівельних та інших робіт);
  • порядок надання послуг;
  • вартість послуги і правила розрахунку (наявність і розмір передоплати, вартість години робіт або позмінна);
  • обов’язки і права виконавця;
  • обов’язки та права замовника;
  • відповідальність сторін;
  • форс-мажорні обставини;
  • правила вирішення спірних питань;
  • період дії договору;
  • юридичні адреси та юридичні дані сторін.

Відмінності між орендою та кредитом-орендою

Оренда — це наймання обладнання з погодинною, позмінною або подобовою оплатою, яка після завершення періоду дії договору повертається власнику здає в оренду. Полягає на маленький термін.

Кредит-оренда — це різновид довготривалої оренди з можливістю викупу застосовуваної техніки. Укладається зазвичай на період 3-5 років. Всі щомісячні виплати підсумовуються, і завжди Користувач лізингу може заплатити залишок вартості спеціальної техніки, після цього стає її господарем.

Разборка Бортовой На Doosan

Doosan340 в работе
Позначки:, , , ,
close