Брежнєва, Водянова та інші зірки, які виглядають ровесниками своїх дітей

Вони прекрасні, талановиті та знамениті, їхні діти юні, розумні та перспективні, а разом вони виглядають майже як ровесники. У чому секрет їхньої нев’янучої краси? Представляємо добірку зірок, яким вдається виглядати значно молодшими за свій біологічний вік.

Немає нічого кращого, коли діти і батьки стають друзями — не приховують секретів і перебувають на «одній хвилі». А ще краще, якщо мами й тата не тільки молоді душею, а й мають вигляд ровесників своїх дітей.

Багатьом зіркам шоу-бізнесу, вітчизняним і зарубіжним, це вдається. Ми вирішили зібрати добірку знаменитих батьків, над якими час не владний. Їхні діти вже підросли, а вони зовсім не змінилися.

Лінда Нігматуліна із сином Альрамі

39-річна акторка Лінда Нігматуліна відзначила 22-річчя сина Альрамі. Лінда народила його в 17-річному віці від колишнього чоловіка — соліста гурту «Бублики» Мухтара Оталі.

Лінда — вегетаріанка, вона активно займається спортом, має коричневий пояс із кекусінкай карате, є прекрасною наїзницею.

Правильний спосіб життя дає змогу акторці мати молодий і свіжий вигляд. Втім, даються взнаки і хороші гени.

Мама актриси — 60-річна Венера Нігматуліна має набагато молодший вигляд, ніж її однолітки. Примітно, що молодшому братові Лінди Альтаїру теж 22.

Дмитро Маліков і дочка Стефанія

52-річний співак і композитор Дмитро Маліков, схоже, ніколи не старіє. Роки йдуть, а Дмитро залишається таким же молодим. Артист і його 22-річна донька Стефанія — немов брат і сестра. Це помітили і фанати співака.

Кілька років тому в родині Малікових відбулося поповнення. Завдяки сурогатній матері на світ з’явився син Марк. Дмитро знову став молодим татом, можливо, цей факт теж позитивно впливає на зовнішність артиста.

Віра Брежнєва з донькою Сонею

Українська співачка Віра Брежнєва встигла побудувати співочу кар’єру і виховати чудових дочок. Зі старшою Сонею Віра виглядає, ніби її подруга.

21-річна Соня Кіперман, як часто пишуть у ЗМІ, вже затьмарює зоряну маму в красі та грації.

30 березня Брежнєва привітала свою доньку з днем народження, опублікувавши зворушливе послання в Instagram.

«Рівно стільки років тому цього дня народилася моя любов, моя радість, моя мудрість, моя ніжність, мій досвід, моє продовження, моє майбутнє…

Моя перша дитина і моє перше усвідомлене щастя», — написала співачка (орфографію і пунктуацію авторки збережено — прим.ред.).

Треба зазначити, що у Віри підростає молодша дочка Сара, якій нещодавно виповнилося 13 років. Безсумнівно, дівчинка, як і її старша сестра і мама, буде справжньою красунею.

Софія Ротару із сином Русланом

75-річна зірка естради Софія Ротару знає унікальний рецепт молодості. Співачка виглядає молодшою на кілька десятків років.

Коли артистка зі своїм 52-річним сином Русланом Євдокименком, її можна прийняти за його подругу.

Руслан — музичний продюсер і без слів розуміє тонкощі творчої роботи своєї зіркової мами.

Софія Михайлівна оточена турботою і любов’ю близьких людей. У неї уважна невістка і люблячі онуки — Анатолій і Софія.

Онука, до речі, успадкувала бабусину красу і вже зводить з розуму захоплених шанувальників.

Наталя Водянова з дітьми

Супермодель Наталя Водянова у свої роки має чудовий вигляд. І це враховуючи той факт, що знаменитість — п’ятиразова мама. Ось уже справді — жінка, гідна захоплення.

Здається, що час над нею не владний — адже з роками Наталя майже не змінюється. Модель, яка виховує п’ятьох дітей, може похизуватися дівочою фігурою та обличчям, що практично не змінилося з юності.

Водянова регулярно публікує в Instagram фото зі своїми дітьми, і щоразу відзначають, що знаменитість має вигляд ровесниці своїх дітей.

Позначки:, , , , , , , , , ,
close