Абіссінська кішка

Любителі кішок гідно оцінюють представників абіссінської породи, навіть не будучи їх власниками.

Краса і грація таких тварин безперечна. А ось господарі цієї породи не з чужих слів знають, що завівши в будинку абіссінця, можна отримати не тільки мурчащее створення, а й справжнього вірного друга.

Особливості абіссінської породи кішок

Абиссинская порода кішок відрізняється досить великими розмірами і міцною статурою. Маса тіла у здорової породистої тварини досягає меж 7-8 кг, а зростання в холці 30-32 см.шерстний покрив у абіссінців короткий, може мати кілька варіантів кольорів. Завдяки цьому, шерсть таких кішок має незвичайні комбінування і переливи.

Середня життєву тривалість абіссінської породи кішок від 10 до 17 років. При уважному догляді і регулярному контролі здоров’я улюбленця, кішка прожити може до 20 років.

За характером ці кішки порівнюються з собаками – розумні, грайливі і досить активні. При цьому у абіссінців чітко виражається ревнощі. Ніжні створіння потребують регулярної поваги та уваги до власної персони.

Завести в будинку абіссінця і не приділяти йому необхідної уваги – може обернутися для власника великими проблемами.

Ці кішки прекрасно відчувають настрій власного власника або членів сім’ї, до яких особливо емоційно прив’язані.

Абіссінці люблять, коли людина показує власну любов словами, погладжуваннями і просто хорошим ставленням. Відмінно можуть жити як в приватних будинках з великою територією, так і в невеликих, невеликих квартирах. Ця порода прекрасно ладнає з собаками, однак при цьому чітко дотримується лідерських позицій, будучи «царственої особливою», що не терпить фамільярності.

З самого народження абиссинца дуже грайливі і подібна якість характеру зберігається у тварини все життя. Не варто чекати, що метушливий і цікавий дитина незабаром перетворитися в врівноваженого ледаря і лежень.

У зв’язку з цим важливо завжди приділяти тварині достатньо уваги. Абіссінци не люблять самотності і можуть навіть переживати з цього приводу, сильно нудьгуючи. Компанійським кішкам потрібно дуже багато часу.

Необхідно відзначити, що абіссінци надзвичайно цікаві, намагаються скрізь і завжди супроводжувати власного власника. До цього необхідно бути готовим. Якщо людина не має наміру регулярно терпіти присутність цікавого тварини, краще звернути власну увагу на іншу породу кішок, більш тиху і не дуже компанійську.

Виходячи з відмінних поведінкових особливостей абіссінської породи кішок, потрібно пам’ятати 3 важливих правила – вчасно годувати, висловлювати любов і, зрозуміло, поважати.

В останньому варіанті потрібно не забувати, що ніжне тварина, любляче довго лежати на руках у власника, може взбрикнуть і піти. Адже горді абіссінци, як і більшість інших порід кішок, дозволяють себе гладити. Бажання тварини слід поважати. Більш того, більшість абіссінських кішок, все ж вважають за краще зберігати якусь дистанцію навіть з власним улюбленим господарем. Це як би заклик поважати їх свободу.

Характерна риса абіссінських кішок-вони добре піддаються дресируванню. Тому деякі звички тварини можна спробувати підкоригувати. Ці вихованці добре слухають господаря і готові виконувати його команди. Однак важливо правильно вибрати до тварини підхід. В даному випадку можна буде обійтися без обдертих шпалер, диванів та іншої зіпсувалася меблів.

Активні і допитливі абіссінські кішки не бачать перешкод для себе. Вони можуть піднятися при бажанні на будь-яку висоту, скакати з найнесподіваніших поверхонь і на вельми разнобразним довжину. Завдання власника-привчити тварину так, щоб у нього не з’явилося бажання пробиратися в потаємні кути і вивчати високі предмети.

Доброго і поступливого вихованця можна отримати виключно в разі, якщо під час дресирувань регулярно висловлювати повагу.

Задоволений улюбленець мурчит і стає поступливим. Якщо ж тварина що-небудь не влаштовує, у відповідь можна отримати крики. Так, абіссінци досить голосно і вимогливо кричать, застосовуючи власні вокальні дані для того, щоб домогтися жаданого.

Бешкетним і веселим абіссінським кішкам необхідно пред’явити правильний догляд. Ці тварини акуратні і охайні, по власній натурі в догляді невимогливі. З абіссінцем при підготовчій підготовці, можна виконувати прогулянки на вулиці, як з собакою. Але цілком можна і створити умови в будинку, щоб кішці було ненудно. Абиссинцам вкрай потрібно вихлюпувати накопичену енергію, тому необхідно потурбується про покупку будиночків, лабіринтів і драбинок для улюбленця.

Правильний догляд полягає в декількох ключових пунктах:

  • Щотижневе вичісування вовни. З цим прекрасно впоратися металева гребінець з частими зубцями.
  • Тільки раз протягом тижня проводити чистку зубів, підібравши особливий засіб і щітку.
  • Проводити своєчасну обробку вух і очей тварини. Вушні канали потрібно чистити з використанням спеціального лосьйону. Саме так необхідно проводити обробку очі тварини за допомогою ватних дисків, змочених в спеціальному розчині.
  • Пам’ятати про планові обробках від екто і ендопаразитів (бліх, кліщів, волосоїдів і гельмінтів). Важливо ставити улюбленцю все щеплення, запропоновані ветлікарем.

Всі кішки по натурі охайні і абіссінці не виняток. Тварина повинна ходити тільки в чистий туалет, тому наповнювач бажано міняти частіше, підбираючи ті, що добре вбирають не тільки запахи, але і вологу.

Як подружитися з кішкою-абиссинкой

Господарі абіссінських кішок часто порівнюють власних улюбленців з поведінки з собаками. Це пов’язують з швидким звиканням до власного власника, енергійністю, рухливістю і здібностями до дресирування.

для того щоб подружитися з кішкою-абіссінкой, потрібно чуйно розуміти улюбленця, оточувати його турботою. При цьому, якщо тварина не бажає йти на контакт з якоїсь причини, не варто наполягати.

Якщо просто розмовляти з цим розумним створенням, воно незабаром прив’яжеться до людини. Коли власнику сумно, кішка сама буде приходити, щоб приголубитися або по-своєму підтримати.

Зрозуміло, простіше приручити кошеня, тому що в цьому віці всі тварини готові до нових відкриттів. Якщо тварина потрапила в будинок вже в дорослому віці, приручити абиссинскую кішку буде важче, але все таки дійсно можливо.

Головне-ніжність, відсутність агресії з боку власника і правильно організований догляд за улюбленцем.

У зв’язку з великим потоком вступників питань, безкоштовні ветеринарні консультації на час припинені.

Позначки:, ,
close