Бійцівські породи собак список 10 кращих бойових порід

Бійцівські породи собак список 10 кращих бойових порід - Ветеринар

Бійцівські собаки не належать до індивідуальної породи або категорії. Це сукупність різних варіантів, власне навчених для сутичок з дикими тваринами або боїв між собою. Певні породи генетично схильні до бойового характеру, проте в більшості випадків собака стає придатною для рингу в результаті особливого виховання, з використанням жорстокості, насильства.

Так які ж бійцівські породи собак є кращими по всьому світу, в собі поєднують високі інтелектуальні та фізичні якості. А ще що зобов’язаний знати заводчик або господар про дресирування і виховання бойового пса.

Бійцівські породи собак список 10 кращих бойових порід - Ветеринар

Що необхідно знати про бойові породи

Кінологічні організації не визнають поняття «бійцівська порода», це життєвий образ, встановлений собаці господарем. Розведення подібних тварин з давніх-давен було потрібно для полювання, цькування диких тварин, участі у війнах. Бійці володіють гарячим характером, безстрашністю, низьким больовим порогом, потужною щелепою, здібностями бою.

Перш володар повинен визначитися, чи буде вихованець брати участь в справжніх битвах на рингу або рости традиційним сімейним улюбленцем.

 • вчасного навчання базовим командам (сидіти, до мене, принеси, не можна);
 • неухильного послуху;
 • застосування короткого повідця з намордником для вигулу.

Невелика собака не буде з самого народження володіти якостями бійця, це результат довгих тренувань, виховання, дресирування, натаскування. Бійцівська особина небезпечна для оточуючих, власнику потрібно не забувати про це.

10 кращих бійцівських порід

У будь-якій країні у господарів власні переваги і фаворити, але існує топ-10 бойових порід маленьких і великих собак. Потрібно підбирати цуценя виходячи з умов утримання. Дуже великого вихованця не тільки важче прогодувати, але і важко тримати в маленькій квартирі в місті.

Англійський мастиф

Якщо прикласти сили, завзятість, приділяти чимало часу вихованню цуценя з перших моментів його виникнення в сім’ї, з англійського мастифа вийде незворушний пес з твердим, але спокійним характером. В іншому випадку він виросте непередбачуваним, небезпечним для оточуючих, агресивним, неслухняним.

Порода відрізняється великими розмірами-це древній вид собак, яких застосовували для полювання на сірих хижаків, ведмедів, тигрів. А в Римі мастифи брали участь у гладіаторських боях.

Бійцівські породи собак список 10 кращих бойових порід - Ветеринар

Американський стаффордширський тер’єр

Одним з дуже яскравих якостей породи вважається лояльність. Собака не відступить в момент виникнення загрози, завжди вбереже близьких людей. Американський стаффордширський тер’єр не проявляє агресії, терплячий, турботливий по відношенню до дітей.

Амстаффи володіють важким, пропорційним тілом, впевнено б’ються на рингу, добре піддаються дресируванню. Але власнику не рекомендується змушувати вихованця, це призводить до жорстокості, образи і агресивного характеру.

Американський бульдог

Ці особини витривалі, але не швидкі. Після схрещування з тер’єрами певні види американських бульдогів втратили бійцівські якості, але придбали силу. Строгий зовнішній вигляд абсолютно не означає Безжальний характер вихованця.

Це розумні, віддані, люблячі собаки, сильно прив’язуються до одного власника. Приємні, розумні бульдоги легко порозуміються з дітьми, уживуться з іншими домашніми вихованцями.

Не звертаючи уваги на простоту в догляді за собакою, господар може стикнутися з проблемою дресирування. Її виховання займає дуже багато часу.

Бійцівські породи собак список 10 кращих бойових порід - Ветеринар

Англійський бульдог

Назва сама за себе говорить, перші цуценята породи були виведені в Англії, де вважаються національними собаками. Це короткошерсті, маленькі, м’язисті пси з яскраво вираженою індивідуальністю.

Вони можуть здатися ледачими і впертими вихованцями, так як довго думають над командами, врівноважені і неквапливі.

Наполегливі, але образливі собаки раніше володіли високими фізичними показниками для участі в боях. Зараз порода практично втратила бійцівські якості. Вихованцеві потрібні часті посилені фізичні тренування для підтримки форми.

Бійцівські породи собак список 10 кращих бойових порід - Ветеринар

Бультер’єр

Невиховані собаки цієї породи, які нехтують командами, можуть виявитися причиною великих проблем для господаря. Бультер’єри генетично схильні до агресивної поведінки, нападу. У минулому таких вихованців активно застосовували для цькування.

Сучасні селекціонери працюють над виведенням цуценят без негативних якостей, з яких виходять розумні, віддані, врівноважені собаки. Однак при дбайливому вихованні мирним шляхом і жорстких заходів, представники даного виду можуть бути цілком доброзичливими, ласкавими тваринами, відданими сім’ї.

Абсолютно заборонено дражнити бультер’єрів. У розлюченому стані вихованця важко заспокоїти навіть власнику.

Бандог

У дослівному перекладі назва породи означає»Ланцюгова собака». Це міцні, важкі пси з потужним скелетом, добре розвиненою мускулатурою, лютим і активним характером. Вони підходять для проживання в квартирі, у власному будинку, вольєрі. Дані особини чудові захисники, володіють охоронними якостями, відрізняються страхітливою зовнішністю.

Бандоги рідкісна бійцівська порода, проте це найкраща кандидатура для сутичок згідно всесвітнім рейтингам.

Канарський дог

Це велика категорія відданих, розумних, уважних до власника собак. Особина проявляє агресію до сторонніх, підійде для охорони будинку і територій. Бойові якості практично втрачені, втім після довгих тренувань, дресирування і фізнагрузкі, доги можуть успішно брати участь в собачих поєдинках.

Порода відрізняється міцним здоров’ям, відсутністю спадкових захворювань, м’язистою статурою. Канарські доги не агресивні, але здатні постояти за себе і господаря, якщо ситуація цього вимагає.

Бійцівські породи собак список 10 кращих бойових порід - Ветеринар

Пітбуль

Порода є найбільш бойовою в світі, отримана селекціонерами в результаті схрещування тер’єра і бульдога. Дуже часто зустрічається Піта смолянисто чорний. Це найпопулярніший забарвлення, проте є білі, а ще руді або плямисті собаки. М’язистий і стрункий, дорослий пес може досягати 60 см в холці і важить до тридцяти кілограм.

Розумні, сміливі, спритні особини легко дресируються в різному віці.

Не звертаючи уваги на сформовані стереотипи про звірину вдачу пітбулів, вихованці цієї породи відмінно підлаштовуються для спокійного життя в сім’ї, обережні з дітьми, володіють високими охоронними якостями.

Стаффордширський бультер’єр

Вид крові або чужий бійки провокує такого вихованця до активних дій. У сутичці представники даного виду жорстокі, можуть загризти противника, шкодити організму. Такі особини підходить виключно досвідченим собаківникам, здатним зробити з вихованця вірного компаньйона і слухняного сімейного пса.

Стаффі відносяться до тварин середніх розмірів. Ці тварини отримані в результаті в’язки бульдога і англійського тер’єра. Витривалі собаки з суворим виглядом, люблять активний життєвий образ, але прекрасно підлаштовуються до умов квартири в місті.

Бійцівські породи собак список 10 кращих бойових порід - Ветеринар

Буллі-кутта

Собака цієї породи за деякими версіями вважається нащадком мастифів. Велика, дуже велика собака-боєць і хороший охоронець. Вона швидка і міцна.

Подібних злісних вихованців не можна утримувати в умовах тісної квартири великого міста. Особина підійде для будинків за містом, ділянок за містом, віддана одному власнику, тому може нашкодити іншим домочадцям або тваринам живуть вдома. Останніх буллі-Кутти розірвуть у боротьбі за територію.

Бійцівські породи собак список 10 кращих бойових порід - Ветеринар

Про репутацію подібних собак

Участь в собачих боях платне. Власнику доведеться повернути кошти за оренду рингу, роботу судді, ветеринара. Але бажаючих подивитися бійки чимало, тому пес переможець принесе господареві хороший призовий фонд від 100 тис.рублів і більше.

Зоозахисники поширюють чутки про часту загибель собак на рингу, але організатори спростовують такі переконання. Ветеринари і господарі не допускають аналогічних випадків.

Негативна репутація, якою прославилися породи бійцівських собак, з’явилася через малодосвідчених або безвідповідальних господарів. Небезпека невмотивованої агресії, виміщення злості на людях або інших тварин у собак з’являється через відсутність правильних фізнагрузок, що накопичилася з надлишком енергії, а також в результаті нехтування тренуваннями і дресурою.

Особливості виховання і дресирування

Собака для рингу-це значні інвестиції, а ще тривала старанна робота господаря.

Собачі бої заборонені в нашій країні і європейських державах. Бійки проводяться нелегально, дуже часто в них беруть участь пітбультер’єри. Розплідники, що розводять бійцівських собак, неліцензовані, потрапити в них можна за порадами зацікавлених осіб.

Бійцівські тренування варто починати, коли вихованцеві виповниться 10-12 місяців. Процес передбачає:

 • високу фізнагрузку для сили і витривалості собаки;
 • багатокілометрові пробіжки;
 • особливі процедури на хватку щелепою із застосуванням покришок, палиці або шкури тварини.

Рекомендується пройти спеціалізовані курси, де кінолог визначить психотип собаки, схильність до агресії, ступінь збудливості в момент виникнення загрози. Раціон бійцівського пса насичений протеїнами, кальцієм. Вихованця виховують строго, але мирним шляхом і жорстокості. Заохочення у вигляді ласки або ласощі доречні, якщо собака добре виконує команди.

Причини неконтрольованої агресії:

 • помилки заводчиків;
 • змішання крові і поганої якості розведення;
 • погане утримання вихованця;
 • ігнорування дресируванням;
 • недотримання режиму;
 • відсутність відчутної фізнагрузкі.

Напад на людину – результат невихованості і недостатньої роботи власника тварини над підопічним.

Список бійцівських порід довгий, майбутньому власнику рекомендується ознайомитися з відеогалереєю. Тут зібрані відомі види собак, які підходять для нелегальних бійок і цькування.

Бійцівські собаки не підійдуть ледачим, безвідповідальним, нетерплячим власникам. Адже щоб приборкати характер пса і завоювати авторитет, знадобиться регулярно тренувати і дресирувати його.

Код помилки: «Forbidden».Повідомлення про помилку: «the request cannot be completed because you have exceeded your quota.»Домен:» youtube.quota».Причина: «quotaExceeded».

Чи додали Ви власний API-ключ для Google? Дивіться довідку.

Необхідно перевірити в YouTube, чи належить ID PLH53slWA60RcHYWE0C_H1RnWTC8Z9XExx playlist. Необхідно перевірити FAQ плагіна або відправте повідомлення про помилку на підтримка.

Позначки:, , , , , , ,
close