Сама невибаглива порода собак 17 собак для новачків або ледачих господарів

Сама невибаглива порода собак 17 собак для новачків або ледачих господарів - Ветеринар

У народі чітко сформувалася думка, що сама невимоглива порода собак – дворняга. В основі стереотипу лежить переконання, що представники аристократичних кровей зніжені і вимагають дуже високої уваги з боку господаря.

Однак, це не правильно. Серед породистих собак зустрічаються такі, з якими не потрібно навіть виходити гуляти – настільки вони невимогливі. Невибагливість собаки особливо важлива в сьогоднішньому ритмі життя, коли у господаря залишається мінімум часу на спілкування з вихованцем.

Сама невибаглива порода собак 17 собак для новачків або ледачих господарів - Ветеринар

Характеристики невимогливих собак

Ступінь відповідальності у заводчиків різна: один не може впоратися з чищенням вольєра, другому лінь стригти тварини. Третій хоче, щоб собаку не потрібно було піввечора вигулювати. Як би це дивно не прозвучало, існують безпроблемні породи, які здатні задовольнити навіть такі запити заводчиків.

Вони володіють наступними характерними ознаками:

 • помірний і доброзичливий характер;
 • не вимагають фізнагрузок і великих прогулянок;
 • легко запам’ятовують нові команди;
 • мало хворіють завдяки високому імунітету;
 • догляд за шерстю незначний;
 • ладнають з дітьми і домашніми тваринами;
 • не прагнуть завоювати лідерство.

Собаки, які не потребують особливого утримання та догляду

Невимогливі породи собак чудово підійдуть для новачків. Щоб улюблений пухнастий грудочку не став заважає під ногами річчю, потрібно чітко усвідомити, що первісна радість від придбання пройде через чотири тижні, а жити одночасно з новим членом колективу належить 13-15 років.

Навіть собаки, які не вимагають особливих умов утримання, без допомоги господаря не добудуть собі харчування в потрібній кількості. Правильний догляд і увагу – два основні чинники у взаєминах заводчика і вихованця.

Щоб потім не перетрудитися, під час вибору цуценя головне не забути врахувати наступні фактори:

 1. Розміри собаки. Чим більше пес, тим більше йому необхідно простору для маневру.

Не всяка невелика собачка підійде для утримання в квартирі. Велику роль відіграють темперамент і характер тварини. Наприклад, кокер-спанієлі за відсутності простору, де можна набігатися, можуть від нудьги зіпсувати домашні меблі і впустити погано стоять на підлозі предмети. А великий мастиф спокійно протягом усього дня проваляється на лежаку. Подібним чином будуть вести себе і подібні ледачі породи, як мопс і англійський бульдог.

 1. Періодичність оновлення вовняного покриву. Щоб кожен день не прибирати шерсть вихованця з килимів і меблів, для жителів квартири краще підібрати представника малолиняющей породи.
 2. Собаки-власники відвислих губ схильні до рясного слиновиділення. Якщо заводчику не до душі щогодини відмивати забруднені в результаті прояву радості підлогу і меблі, варто вибирати «не слинявого» вихованця.
 3. Головну роль відіграє сусідство з іншими тваринами. Декоративні породи як такса або фокстер’єр спочатку застосовувалися в якості мисливських. Через нерастерянного інстинкту від них краще ховати подалі кішок і домашніх кроликів.
 4. Заводити дуже маленькі породи, наприклад чихуахуа, Французька болонка, той-тер’єр потрібно дуже обережно в сім’ях, де є діти. Безмірно проявляючи любов і опіку, малюки можуть нашкодити вихованцеві.
 5. Потрібно взяти до уваги і життєвий образ господаря. Якщо у заводчика важкий робочий графік, і на спілкування з вихованцем не залишається ні хвилини, від придбання цуценя краще утриматися. У собаки, що проводить дні на самоті, протягом певного часу розвиваються поведінкові відхилення.

З урахуванням таких рекомендацій, можна вибрати найкращі породи для життя в квартирі.

Для житлової площі

З появою собаки в приміщенні пошириться запах псини, меблі стане брудною, а песик завжди буде мішатися під ногами. Так думає більшість жителів висотних будинків. Насправді все набагато краще.

У наш час виведено багато гіпоалергенних порід, які не линяють і не видають запаху. Собака середніх або невеликих розмірів успішно уживеться в кожній квартирі. Список найбільш невимогливих тварин представлений нижче.

Назва породи, отримане собачками за особливу форму вух, з французької в перекладі означає Метелик. Друге найменування-континентальний той-спанієль.

Господар континентала отримує веселого песика, здатного тішиться життя 24 години в день і невідлучно слідувати за ним куди завгодно. Активність папильонов зашкалює. Тварини люблять фізнагрузкі і активні ігри на чистому повітрі.

Сама невибаглива порода собак 17 собак для новачків або ледачих господарів - Ветеринар

Для них необхідно завести колекцію іграшок, асортимент яких підлягає постійному оновленню. Довга відсутність господаря провокує у вихованця стрес.

Той-спанієль любить дітей і домашніх чотириногих. Але у нього можуть бути спади настрою. Якщо вони не говорять про хворобу, песик просто приліг перезарядитися.

Порода підійде для малодосвідчених господарів. Завдяки дуже маленькому розміру, собачки не потребують величезному особистому просторі.

Вигулювати їх Не потрібно. Досить привчити справляти потреби в лоток. Тварини доброзичливі, здатні зжитися з іншими домашніми вихованцями, якщо ті не показують агресію.

Той-тер’єри не відчувають себе маленькими. Ці собачки здатні відважно вступити в бій (спробувати зробити це) навіть з представниками великих порід.

Не потребують довгого вигулу собаки-зразок ритмічного життєвого образу. Улюблене їх заняття-повалятися поруч з господарем біля телевізора. Непередбачені спалахування активності різко закінчуються, і пес повертається до ленного дозвілля.

Аналогічний життєвий образ загрожує набором ваги для собаки, проте, як і для ледачого господаря. Тому з подібним вихованцем необхідно виконувати короткі добровільно-примусові прогулянки.

Через будову мордочки велику увагу необхідно виділяти органам дихання, станом носогубної складочки і очей тварини.

Дуже маленькі собачки люблять прогулянки на чистому повітрі, тим більше в сумочці господині.

Представники цієї невимогливої породи люблять грати з малюками. Але, якщо дітей дуже багато, гучні крики все разом з дуже великою увагою можуть викликати у тварини нервовий зрив.

Не звертаючи уваги на розміри, пес вважається прекрасним охоронцем: відданий власним, з побоюванням ставиться до чужих.

Линька протікає не виражено, часте купання не потрібно. Досить 2-3 процедур протягом року.

Сама невибаглива порода собак 17 собак для новачків або ледачих господарів - Ветеринар

У молодому віці для чихуахуа ключову роль відіграє спілкування з собі подібними. Тому відлучати собачок від матері рекомендується не раніше трьох місяців.

Африканська мисливська порода, нині декоративна, викликає інтерес через власні котячих повадок. Собаки люблять забиратися на високі поверхні, не люблять воду, ретельно уникають бруду і калюжі. Ці представники породи миються, вилизуючи шерсть мовою.

Через будову горла басенджи абсолютно не вміють гавкати. Це не заважає їй бути балакучою. В арсеналі тварини сотні звуків від повискування до гортанного бурчання.

Вихованця досить вичісувати раз протягом тижня, мити 1 раз протягом місяця. Собаці необхідні постійні фізнагрузкі. Вона обожнює прогулянки на природі. Правильне харчування важливо через схильність басенджи до ожиріння. Взимку вихованця доведеться утеплювати, так як його шкіра не пристосована до морозів.

Споконвічно російська порода собак відрізняється маленькими габаритами і веселим характером. Відмінно ладнає з дітьми.

За твердженням кінологів, виховувати цуценя цієї породи повинен з дитячих часів один господар. Вихованець буде відданий Йому до кінця днів. Інших авторитетів собака не визнає через схильність до впертості.

Сама невибаглива порода собак 17 собак для новачків або ледачих господарів - Ветеринар

Шикарна шуба карело-Фінської лайки вимагає постійного причісування щоб уникнути скочування вовни. Стригти вихованця не рекомендується, так як у нього нове волосся виростають досить повільно.

Грізні зовні, представники породи володіють м’яким характером. Ці собаки підходять як для одиноких людей, так само і для великих сімей. Вони люблять перебувати в самому центрі подій, але можуть почекати, коли на них ніхто не дивиться.

Якщо власнику сумно, вихованець обов’язково постарається його розсмішити завдяки вродженому почуттю гумору. Тварина стає прекрасним сторожем і охоронцем для сім’ї.

Бійцівське минуле бульдога іноді виражається в нападах люті до решти тваринам. Відучити вихованця висловлювати ворожість без діла можна шляхом тренувань.

Шерсть собаки розчісується швидко, не бояться бруду, не має нестандартного запаху. Однак шкіра цієї тварини схильна впливу перепадів температур, тому його краще вберегти від перебування на відкритому сонці влітку, а в зимову пору року надовго не виводити на вулицю.

Особливістю будови тіла французького бульдога вважається поламаний від природи хвіст, внаслідок чого немає необхідності в купировании.

У стародавні часи ці собаки називалися співаючими через протяжного гавкоту. За переказами вони супроводжували на полюванні лицарів короля Артура.

Бігль-прив’язана до людини з чуйним нюхом, неагресивна, розумна собака. Через не розгубленого мисливського інстинкту ці тварини можуть раптово почати рити землю або пуститися в погоню за дрібними звірками. Щоб не втратити вихованця, необхідно спочатку вивчити з ним команди «поруч!»і» до мене!».

Фізнагрузкі біглю вкрай потрібні через схильність до повноти. При неактивному життєвому образі надмірна вага буде причиною зміни структури кінцівок в старшому віці.

Представнику породи протипоказані довгі прогулянки. Вихованець підходить виключно для життя в квартирі, так як шкіра тварини практично не переносить перепади температур.

Йорк-собака з дитячим веселим характером, сильно любить водні процедури і розчісування. Основним незручністю в догляді вважається необхідність вибору зимового комбінезона.

Сама невибаглива порода собак 17 собак для новачків або ледачих господарів - Ветеринар

У власному будинку

Життя у власному будинку для собаки має власні специфіки, так як багатьом породам шкідливий прохолодне повітря.

Для утримання у вольєрах придатні тільки власне виведені сторожові породи.

Смішне прізвисько» собака-поліцейський » такі тварини отримали завдяки їх суворому вигляду і серйозного погляду. Насправді життєрадісні добряки люблять відвідувати світські заходи а саме виставки.

Тямущі, розумні собаки легко вчать нові трюки, хоча на тренуваннях люблять показати власнику характер і трохи попрямувати.

Для догляду за шерстю знадобляться 2 гребінця: насичена і рідкісна. Купати вихованця необхідно тільки в тому випадку, коли інші способи очищення не працюють.

Для зручності догляду необхідно з перших днів життя привчити маленького цуценя до лотка.

Дана порода не зможе підійти для зайнятих людей через дуже великий прихильності до суспільства. Перебуваючи тривалий час на самоті, ця тварина буквально божеволіє. Для вирішення даної проблеми вихованця рекомендується з собою брати на будь-яке проведення часу. Собаці виходить ганятися за господарем всюди, не доставляючи турбот.

Згідно історії, цим білим пухнастим песикам з гучним гавкотом вийшло відвернути від людей крокодилів, переманивши хижаків на інший бік річки. Пізніше собачки дружно відбігли на велику відстань і повернулися до господарів, перепливши водяний потік. Про інші собаках з білою шерстю можна прочитати тут.

Сама невибаглива порода собак 17 собак для новачків або ледачих господарів - Ветеринар

Котон-де-тулеар під час гри люблять підстрибувати, відриваючи всі чотири лапи від землі і розсовуючи їх по сторонах. Це виглядає забавно.

Чуйні і доброзичливі собачки подібно кішкам люблять видертися на висоту і вести спостереження за тим, що відбувається з дивана, столу або навіть шафи. Чим вище вони залізуть, тим радісніше себе відчувають.

До решти тварин вихованець проявить агресію, до незнайомих людей — сумнів, попередить господаря про наближення гостя заливистим гавкотом. Це дає можливість песикам стати прекрасними сторожами.

Представники породи уразливі перед морозами. Утримувати собачок можна або в квартирі, або конкретно в будинку, не випускаючи взимку на вулицю.

Практично найдорожча порода, офіційним заводчиком якої вважається англійський Двір короля. Собаки з прекрасним почуттям гумору найкращим чином підійдуть для великих сімей з дітьми. Життєрадісні тварини легко подружаться з усім світом який нас оточує, при цьому збережуть лояльність власнику і його сім’ї.

Шерсть собаки потрібно тільки витирати вологою ганчірочкою, купання проводити 2 рази протягом року. Дуже часто нові команди вихованець запам’ятовує з першої спроби.

Сама невибаглива порода собак 17 собак для новачків або ледачих господарів - Ветеринар

Пастуша собака древніх кельтів вельш-коргі за переказами подарована людям феями, які запрягали її у власні карети. На спині тварини навіть зараз можна розглянути «слід від упряжі».

Представники породи пасли велику рогату худобу, майстерно маневруючи між копитами і збиваючи стадо в купу, покусуючи тварин за ноги. Ця нешкідлива звичка збереглася у них досі. Правда, таким чином вихованець намагається керувати членами його сім’ї.

Собака-сторож, супутник господаря. Ця тварина ніколи не дасть занудьгувати. Зовнішній вигляд представника породи не відрізняється новинкою: пес виглядає як звичайний. Вихованці розумні і слухняні, виступають часто в ролі домашнього сторожа.

Ці тварини дуже легко проходять навчання, ніколи не впираються, не потребують спеціального догляду. Досить 2 рази протягом тижня чистити їм шерсть спеціальною щіточкою і правильно складати раціон.

Невелика квартира для рухомого вихованця – недоречне місце. Пес потребує або у великих приміщеннях, або в просторому задньому дворі власного будинку.

У спокійній обстановці собаки люблять вередувати і висловлювати ревнощі до власника, до якого з власної натури занадто прив’язані.

Вони відрізняються високим інтелектом, з побоюванням ставиться до чужих людей. Особливістю догляду за представником цієї породи є необхідність частих поїздок до майстра по зачісках.

Бассет-хаунд такий собі меланхолік з довгими вухами і невеселим виразом обличчя. Однак судити собаку за своїм виглядом не можна. Як і всі представники гончих, пес легко уживається з колективом завдяки поступливому характеру, обожнює прогулянки на природі, значні фізичні навантаження.

Бассети подружаться з усіма домашніми вихованцями, навіть з кішками. Як виняток можуть бути дрібні гризуни і зайці, які вважаються об’єктом полювання для таких собак.

Сама невибаглива порода собак 17 собак для новачків або ледачих господарів - Ветеринар

Представники породи не переносять самотності. Власним гучним дорослим голосом пес спочатку доведе до істерики сусідів, після від нудьги згризе меблі в будинку господаря або викопає нору під парканом.

Велику увагу потрібно виділити догляду за вухами вихованця: значна кількість сірки в вушних раковинах тварини може викликати нагноєння.

Бассети мають специфічний запах, тому привчати таких собак до купання варто з молодого віку.

Головною фішкою собаки вважається зовнішність. Витягнуте тіло і короткі лапи виділяють відміну тварини від інших порід. Цій особини властиві енергійність і допитливість, рухливість і витривалість.

Завдяки розвиненій мускулатурі такса може прорити нору до 45 см глибиною.

Перед тим як придбати таксу, дізнайтеся більше інформації про неї.

Догляд за шерстю представника породи необхідний невеликий. Щоб не дозволити ожиріння, важливо правильно підбирати корм і постійно виводити собаку на прогулянки.

Ідеальний вихованець для власників, які віддають перевагу тиші. Якщо Уіпетт загавкав, сталося дійсно оригінальне Захід.

Ці собаки відрізняються відмінним здоров’ям, веселим характером і кмітливістю. Вони відомі власною чутливістю до емоційного клімату в сім’ї: переносять погано крики і лайка, тим більше на їхню адресу.

Сама невибаглива порода собак 17 собак для новачків або ледачих господарів - Ветеринар

Код помилки: «Forbidden».Повідомлення про помилку: «the request cannot be completed because you have exceeded your quota.»Домен:» youtube.quota».Причина: «quotaExceeded».

Чи додали Ви власний API-ключ для Google? Дивіться довідку.

Необхідно перевірити в YouTube, чи належить ID PLH53slWA60Rft2YT0pGbt5BWWiFGLJk3h playlist. Необхідно перевірити FAQ плагіна або відправте повідомлення про помилку на підтримка.

Зміст невимогливою породи вимагає від собаківника мало зусиль. Але важливо пам’ятати, що собака — це перш, за все жива істота і у неї є почуття. Вона прив’язується до власника занадто сильно.

Позначки:, , , , , , , , ,
close